To nasz
wspólny projekt
Nazywamy się Lubenets.
Natalia (mama), Karolina (córka).
Space Memory
tworzą mama i córka
Natalia pracuje z dziećmi od 7 lat. W różnych projektach edukacyjnych związanych przede wszystkich z ćwiczeniem pamięci i arytmetyką mentalną. Tworząc swoją metodologię opiera się na badaniach z dziedziny neuronauki oraz na doświadczeniu pracy z dziećmi w różnym wieku. Karolina jako dziecko i nastolatka testowała między innymi różne metody mamy i wprowadziła je na polski rynek. Po roku działania w szkole arytmetyki mentalnej przygotowała 7 - osobowy zespół dzieci, który wygrał prestiżową Międzynarodową Olimpiadę Arytmetyki Mentalnej w Pradze. Karolina Lubenets jako prezeska, przez dwa lata zbudowała 60 osobowy zespół Indigo Mental Club Polska, w ramach którego uczy się kilkadziesiąt tysięcy dzieci w Polsce.

Dziś wspólnie budujemy firmę ed-techową, która u podstaw ma ważną misję. Chcemy by jak najwięcej dzieci miało dostęp do jakościowej edukacji. Chcemy by każdy młody człowiek wiedział, że ma ogromne możliwości rozwoju, a jego umysł ma naturalne super moce.

Chcemy dać wsparcie i ułatwić dzieciom naukę, pokazując jak szybko i skutecznie przyswajać materiał. A takie ćwiczenia będą pomocne zarówno w szkole jak i w przyszłym życiu zawodowym.

Nie chcemy by dzieci toczyły ciągłą walkę z nauką programu szkolnego, na który nie mają wpływu. Dlatego w Space Memory, nasi przeszkoleni trenerzy, będą ćwiczyć razem z dzieckiem techniki zapamiętywania, szybkie czytanie oraz metody koncentracji.
Nasze wartości to nasz manifest
Nasze wartości to nasz manifest
Społeczność i odpowiedzialność
Tworzymy społeczność ludzi, którzy razem chcą budować odpowiedzialny i zrównoważony świat. Wierzymy, że edukacja jest najważniejszym czynnikiem pozytywnej zmiany. Dlatego tę misję realizujemy poprzez wysokiej jakości technologie edukacyjne dostosowane do dzieci i młodzieży. Żyjemy razem, jesteśmy od siebie zależni i za siebie odpowiedzialni – tworzymy wspólny ekosystem powiązań. Istotne jest abyśmy sobie wciąż przypominali, że siła jest we wspólnocie. Ważne są indywidualne osiągnięcia, ale wygrywamy wtedy kiedy działamy razem, słuchamy się wzajemnie, rozmawiamy i odpowiedzialnie podchodzimy do swoich zadań.